Aanbieding: Op alle Nieuwe Collectie Kinder Kleding geen verzendkosten!

Aanbieding: Op alle Nieuwe Collectie Kinder Kleding geen verzendkosten! van J&j Fashion

Door: J&j Fashion  21-09-2008
Trefwoorden: Kinderkleding, Aanbieding, Meisjes

NU OP DE NIEUWE COLLECTIE KINDER KLEDING GEEN VERZENDKOSTEN !!

Meisjes:
Mexx Meisjes Jas € 48,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-meisjes-p-82.html
Mexx Shirt € 6,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-shirt-p-92.html
Mexx Shirt Tekeningen € 6,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-shirt-tekeningen-p-93.html
Salty Dog Capri € 28,50: http://www.jenjfashion.nl/salty-capri-p-85.html
Salty Dog Poloshirt Rood € 24,50: http://www.jenjfashion.nl/salty-poloshirt-rood-p-87.html
Salty Dog Poloshirt Zwart € 24,50 : http://www.jenjfashion.nl/salty-poloshirt-zwart-p-86.html
Salty Dog Skinny Broek Grijs/Blauw € 27,50: http://www.jenjfashion.nl/salty-skinny-broek-grijsblauw-p-83.html
Salty Dog Skinny Broek Zandkleur € 27,50: http://www.jenjfashion.nl/salty-skinny-broek-zandkleur-p-84.html

Jongens:
Mexx Jas € 34,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-jas-p-80.html
Mexx Jas Parka Model € 59,-: http://www.jenjfashion.nl/mexx-parka-model-p-81.html
Pointer Bodywarmer € 28,50: http://www.jenjfashion.nl/pointer-bodywarmer-p-90.html
Esprit Kabeltrui € 22,50: http://www.jenjfashion.nl/esprit-kabeltrui-p-96.html
Mexx Overhemd € 13,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-overhemd-p-94.html
Mexx Pullover € 24,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-pullover-p-95.html
Mexx Vest € 24,50: http://www.jenjfashion.nl/mexx-vest-p-97.html

PROFITEER NU VAN DEZE AANBIEDING!! OP=OP

Trefwoorden: Aanbieding, Eprit, Jongens, Kinderkleding, Meisjes, Verzendkosten,