Nieuwe editie Roosendaals kunstfenomeen

Nieuwe editie Roosendaals kunstfenomeen van Professioneel kunstenaar Anita Ammerlaan

Door: Professioneel kunstenaar Anita Ammerlaan  28-02-2015
Trefwoorden: Dagje Uit, Expositie, Beeldende Kunst

Op zondag 15 maart om 14:00 opent in Roosendaal de zevende editie van de bijzondere kunstexpositie Eye-Candy. Maar liefst dertien professionele kunstenaars tonen vanaf dan drie maanden lang hun diverse werk in Atelier Expositieruimte kunstenaar Anita Ammerlaan. De omvang van de aan de Markt gelegen expositieruimte staat toe dat alle 13 deelnemers ruim baan krijgen om hun kunst te tonen. De genres en stijlen lopen ver uiteen. De twaalf Nederlandse en één Costa Ricaanse kunstenaar presenteren olie- en acrylverfschilderijen tot 3D-objecten en sculpturen van verschillend materiaal. Houten sculpturen, schilderingen op diverse ondergronden, voorwerpen van keramiek, glas, staal en kunststof; al het mogelijke is gebruikt voor een oogstrelende collectie. De expositie gaat feestelijk van start op zondag 15 maart. De officiële opening wordt die dag om 14:00 verricht door Jeroen Hageman en Gül Tevkir van D66, lid respectievelijk kandidaat-lid van Provinciale Staten Noord-Brabant. Alle kunstenaars zijn aanwezig voor uitleg over hun werk. Het duo Pretty Good Girl brengt een live-mix ten gehore van pop, folk en country. Op 7, 8 en 14 maart wordt al een 'preview' van Eye-Candy 7 gegeven. Eye-Candy 7 is de nieuwste editie van een reeks exposities die is uitgegroeid tot een kunstfenomeen in de regio. De organisatie ligt in handen van kunstenaar Anita Ammerlaan en haar echtgenoot Patrick Roelofs, die samen de 1150m² grote expositieruimte aan de Markt 39 in Roosendaal uitbaten. Exposanten Eye-Candy 7: Rick Lelieveld - www.rick-lelieveld.nl - [email protected] (schilderijen) Peter Vial - www.petervial.nl - [email protected] (3D-mozaïek) Marijke Ardon - www.marijkeardon.nl – [email protected] (schilderijen) Erika Stanley – www.arterika.com – [email protected] (schilderijen en 3D-objecten) Frans Kegels - www.franskegels.com – [email protected] ( 3D staal&glas) Bart Ensing - www.deverbeelding-online.nl – [email protected] (houten sculpturen) Loes Müller - www.kunstuitdepolder.nl - [email protected] (3D in lood en keramiek) Adrienne Kusters - www.adriennekusters.nl - [email protected] (chinese waterverf op rijstpapier) Ineke Duyndam - www.inekeschilderijen.nl – [email protected] (schilderijen) Patrick Cornelis - www.patrickcornelis.nl – [email protected] (stenen sculpturen) Sylvia Verhoeven - www.sylvia-verhoeven.nl – [email protected] (stenen sculpturen) John Sprengers - www.johnsprengers.nl – [email protected] (schilderijen) Anita Ammerlaan – www.anitaammerlaan.com – [email protected] (schilderijen) Locatiegegevens: Atelier Expositieruimte kunstenaar Anita Ammerlaan Bezoekadres: Markt 39 in Roosendaal

Trefwoorden: Abstracte Kunst, Beeldende Kunst, Beeldende Kunsten, Dagje Uit, Expositie, Kunst Galerie, Moderne Kunst

Contact Professioneel kunstenaar Anita Ammerlaan

E-mail

Deze pagina afdrukken

Share